Scherf Prazision Test Tubes 70x11,00x0,7-0,8mm Soda lime glass, A407011000811
Enlarge
PART NO: 4AJ-4658081
Out of Stock (Ships in approx. 6 weeks)
Test Tubes 70x11.00x0.7-0.8mm Soda lime glass, without rim, round bottom pack of 200
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 11.0mm
Height: 70mm
Wall thickness: 0.7 - 0.8mm