Scherf Prazision Test Tubes 160x16,00x0,6-0,7mm Soda lime glass, A416016000711
Enlarge
PART NO: 4AJ-4658089
Qty In Stock: 6
Test Tubes 160x16,00x0,6-0,7mm Soda lime glass, without rim, round bottom pack of 250
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 16.0mm
Height: 160mm
Wall thickness: 0.6 - 0.7mm